top of page

Moje obszary specjalizacji

Dom z cegieł
Country Drive

Ubezpieczenie nieruchomości

Więcej sposobów na oszczędzanie

Chcesz czuć się bezpiecznie w domu?  Z polisą mieszkaniową możesz mieć pewność, że twoje cztery kąty są objęte skuteczną ochroną. Pożar, zalanie piwnicy czy zepsuty wężyk w łazience?  Dopasuj ofertę do Twoich potrzeb i zostaw zmartwienia za drzwiami.

Skontaktuj się ze mną

Ubezpieczenie komunikacyjne

Znajdź najlepszą ofertę

Posiadanie dobrej polisy OC i AC robi różnicę. Wybierając moją ofertę, zyskujesz komfort, bo od samego początku wiesz, że wybierasz najwyższą jakość ubezpieczeń — od momentu zakupu do likwidacji szkód. Kieruj się w stronę sprawdzonej ochrony!

Skontaktuj się ze mną
Chirurdzy podczas operacji
U weterynarza

Życie, zdrowie przyszłość

Dla Ciebie i rodziny

  1. Wiesz, że warto oszczędzać, ale zastanawiasz się jak zacząć? Polisa Bezpieczna Przyszłość to wyjątkowe połączenie, które zawiera wszystko, co jest potrzebne do zbudowania solidnego planu finansowego – od pewnego kapitału na przyszłość, przez wsparcie dla Ciebie w razie wypadku lub choroby, aż po zabezpieczenie Twoich bliskich, gdyby Cię zabrakło. Sprawdź naszą nową ofertę!

  2. Ostrożności nigdy za dużo, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie. Polisa Ochrona to elastyczna polisa, która może odmienić życie i stanowić realną pomoc w razie choroby lub wypadku. Sprawdź jej zalety i wybierz najlepszy zakres ochrony dla siebie i swoich bliskich.

  3. Dla kobiety aktywne życie nie musi oznaczać braku troski o swoje zdrowie. Dzięki polisie na życie, może zapewnić sobie oraz najbliższym bezpieczeństwo finansowe w razie poważnej choroby (w tym nowotworów ginekologicznych), wypadku czy pobytu w szpitalu

Skontaktuj się ze mną

Twoja firma

Więcej sposobów na oszczędzanie

Czy wiesz, że w mojej ofercie znajdziesz również nowoczesne opcje ubezpieczenia dla małych i średnich firm, które chronią zarówno mienie i życie?  Ubezpieczenie dopasowane do biznesu, szeroki zakres ryzyk i zdarzeń, ochrona pracowników to tylko kilka z naszych mocnych stron. Sprawdź, czym jeszcze się wyróżniamy i rozwijaj swój biznes bezpiecznie!

Skontaktuj się ze mną
Ubezpieczenia: Usługi
bottom of page